ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МІЦАР” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАЙСТЕР-Т”

Контакти

Юридична адреса
51931, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Димитрова, 16а, к. 9
Телефони
Керівник
Шементов Володимир Миколайович
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ24610097
Дата реєстрації30.01.1997
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МІЦАР” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАЙСТЕР-Т”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МІЦАР” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАЙСТЕР-Т”» присвоєно код 24610097.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МІЦАР” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАЙСТЕР-Т”» є Шементов Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МІЦАР” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАЙСТЕР-Т”» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Димитрова, 16а, к. 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”МІЦАР” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МАЙСТЕР-Т”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах