СОЮЗАГРО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
53270, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Приміське, вул. Набережна, 17
Телефони
Керівник
Кузіков Олександр Олександрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ24612535
Дата реєстрації25.04.1997
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СОЮЗАГРО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗАГРО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 24612535.

Керівником підприємства «СОЮЗАГРО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Кузіков Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗАГРО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Приміське, вул. Набережна, 17.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СОЮЗАГРО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах