ТРОЯНДА-92, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
53081, Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, смт. Радушне
Телефони
Керівник, директор
Толмаченко Михайло Миколайович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24612914
Дата реєстрації13.04.1992
Дата оновлення29.04.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «ТРОЯНДА-92, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРОЯНДА-92, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24612914.

Керівником підприємства «ТРОЯНДА-92, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Толмаченко Михайло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРОЯНДА-92, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, смт. Радушне.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ТРОЯНДА-92, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах