ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЧЕЧЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, просп. Нігояна, 3
Телефони
Керівник
Панасенко Олена Вікторівна
Код ЄДРПОУ24614698
Дата реєстрації02.10.2002
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЧЕЧЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЧЕЧЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ» присвоєно код 24614698.

Керівником підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЧЕЧЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ» є Панасенко Олена Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЧЕЧЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ» — м. Дніпро, просп. Нігояна, 3.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЧЕЧЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах