СПУТНИК-67, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, Бабушкінський р-н, с-ще МИРНЕ
Телефони
Керівник
Дьомшина Тетяна Федорівна
Код ЄДРПОУ24617478
Дата реєстрації05.02.1982
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СПУТНИК-67, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПУТНИК-67, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24617478.

Керівником підприємства «СПУТНИК-67, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Дьомшина Тетяна Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПУТНИК-67, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Дніпро, Бабушкінський р-н, с-ще МИРНЕ.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СПУТНИК-67, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах