ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ М. ДНІПРА

Контакти

Юридична адреса
49054, м. Дніпро, вул. Новосільна, 21
E-mail
Керівник, директор
Іршенко Ірина Анатоліївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24618489
Дата реєстрації21.02.1997
Дата оновлення30.04.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ М. ДНІПРА» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ М. ДНІПРА» присвоєно код 24618489.

Керівником підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ М. ДНІПРА» є Іршенко Ірина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ М. ДНІПРА» — м. Дніпро, вул. Новосільна, 21.
Відгуки про компанію «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ М. ДНІПРА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах