ЧОРНОКІНЕЦЬКО-ВОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛИНДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
48554, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Чорнокінецька Воля, вул. Шкільна, 1
Телефони
Керівник
Паламар Василь Васильович
Код ЄДРПОУ24619201
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЧОРНОКІНЕЦЬКО-ВОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛИНДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНОКІНЕЦЬКО-ВОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛИНДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24619201.

Керівником підприємства «ЧОРНОКІНЕЦЬКО-ВОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛИНДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Паламар Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНОКІНЕЦЬКО-ВОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛИНДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Чорнокінецька Воля, вул. Шкільна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЧОРНОКІНЕЦЬКО-ВОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛИНДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах