ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ( ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ) №1 М. ЧОРТКІВ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Рубчакової, 22а
Керівник
Обшарська Раїса Володимирівна
Код ЄДРПОУ24619388
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ( ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ) №1 М. ЧОРТКІВ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ( ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ) №1 М. ЧОРТКІВ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24619388.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ( ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ) №1 М. ЧОРТКІВ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Обшарська Раїса Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ( ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ) №1 М. ЧОРТКІВ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Рубчакової, 22а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ( ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ) №1 М. ЧОРТКІВ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах