ХМЕЛИСЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47842, Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Хмелиська
Телефони
Керівник
Кирилів Світлана Зіновіївна
Код ЄДРПОУ24620339
Дата реєстрації12.04.1995
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ХМЕЛИСЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛИСЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24620339.

Керівником підприємства «ХМЕЛИСЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Кирилів Світлана Зіновіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛИСЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Хмелиська.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ХМЕЛИСЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах