ЗАЛУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ

Контакти

Юридична адреса
48740, Тернопільська обл., Борщівський р-н, с. Залуччя
Керівник
Остапів Любов Василівна
Код ЄДРПОУ24620475
Дата реєстрації01.06.1994
Дата оновлення29.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗАЛУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАЛУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» присвоєно код 24620475.

Керівником підприємства «ЗАЛУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» є Остапів Любов Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАЛУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» — Тернопільська обл., Борщівський р-н, с. Залуччя.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗАЛУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах