СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЮСШ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ”ЕКСТРІМ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
46021, м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 22а
Телефони
Керівник
Романишин Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ24621273
Дата реєстрації17.01.1997
Дата оновлення06.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЮСШ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ”ЕКСТРІМ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЮСШ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ”ЕКСТРІМ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24621273.

Керівником підприємства «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЮСШ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ”ЕКСТРІМ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Романишин Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЮСШ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ”ЕКСТРІМ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 22а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЮСШ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ”ЕКСТРІМ” ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах