РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ КОСТЕЛУ СВ. СТАНІСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ АРХІДІЄЦЕЗІЇ

Контакти

Юридична адреса
48431, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Трибухівці
Телефони
Керівник
Гано Андрій Мар’янович
Код ЄДРПОУ24621824
Дата реєстрації06.12.1991
Дата оновлення25.10.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ КОСТЕЛУ СВ. СТАНІСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ АРХІДІЄЦЕЗІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ КОСТЕЛУ СВ. СТАНІСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ АРХІДІЄЦЕЗІЇ» присвоєно код 24621824.

Керівником підприємства «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ КОСТЕЛУ СВ. СТАНІСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ АРХІДІЄЦЕЗІЇ» є Гано Андрій Мар’янович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ КОСТЕЛУ СВ. СТАНІСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ АРХІДІЄЦЕЗІЇ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Трибухівці.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ КОСТЕЛУ СВ. СТАНІСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ АРХІДІЄЦЕЗІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах