СОНЕЧКО, СНІГУРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БОРСУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47411, Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Снігурівка
Телефони
Керівник
Чмуда Людмила Ярославівна
Код ЄДРПОУ24622150
Дата реєстрації24.12.1993
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СОНЕЧКО, СНІГУРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БОРСУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОНЕЧКО, СНІГУРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БОРСУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24622150.

Керівником підприємства «СОНЕЧКО, СНІГУРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БОРСУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Чмуда Людмила Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОНЕЧКО, СНІГУРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БОРСУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Снігурівка.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СОНЕЧКО, СНІГУРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БОРСУКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах