ЗОЛОТОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48451, Тернопільська обл., Чортківський р-н, смт. Золотий Потік, вул. Зелена, 1
Телефони
Керівник
Свєташ Валентина Василівна
Код ЄДРПОУ24623253
Дата реєстрації01.01.2000
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗОЛОТОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОЛОТОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 24623253.

Керівником підприємства «ЗОЛОТОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Свєташ Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОЛОТОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, смт. Золотий Потік, вул. Зелена, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗОЛОТОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах