КИДАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48412, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Киданів
Керівник
Шкарлупа Ганна Володимирівна
Код ЄДРПОУ24623349
Дата реєстрації01.01.2000
Дата оновлення29.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КИДАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИДАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24623349.

Керівником підприємства «КИДАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Шкарлупа Ганна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИДАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Киданів.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КИДАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах