КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47724, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Велика Березовиця, вул. Національного Відродження, 46
Телефони
Керівник
Івашків Галина Володимирівна
Код ЄДРПОУ24624981
Дата реєстрації03.01.1993
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24624981.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Івашків Галина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Велика Березовиця, вул. Національного Відродження, 46.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах