ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ С. КОШИЛІВЦІ ЗАЛІЩИЦЬКОГО Р-НУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.

Контакти

Юридична адреса
48612, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Кошилівці
Керівник
Чмола Ганна Федорівна
Код ЄДРПОУ24625176
Дата реєстрації15.02.2005
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ С. КОШИЛІВЦІ ЗАЛІЩИЦЬКОГО Р-НУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ С. КОШИЛІВЦІ ЗАЛІЩИЦЬКОГО Р-НУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.» присвоєно код 24625176.

Керівником підприємства «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ С. КОШИЛІВЦІ ЗАЛІЩИЦЬКОГО Р-НУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.» є Чмола Ганна Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ С. КОШИЛІВЦІ ЗАЛІЩИЦЬКОГО Р-НУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Кошилівці.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ С. КОШИЛІВЦІ ЗАЛІЩИЦЬКОГО Р-НУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах