КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА-”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48600, Тернопільська обл., Заліщицький р-н, м. Заліщики, вул. Бандери, 50
Телефони
Керівник
Кравчук Богдан Олегович
Код ЄДРПОУ24625578
Дата реєстрації15.02.2005
Дата оновлення30.03.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА-”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА-”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24625578.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА-”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Кравчук Богдан Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА-”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Заліщицький р-н, м. Заліщики, вул. Бандери, 50.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА-”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах