КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48601, Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Заліщики, вул. Крушельницької, 18
Телефони
Керівник
Боднар Світлана Вікторівна
Код ЄДРПОУ24625584
Дата реєстрації15.02.2005
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24625584.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Боднар Світлана Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Заліщики, вул. Крушельницької, 18.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ” ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах