БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
47600, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Козова, вул. Чалдаєва, 4
Телефони
Керівник
Стасишин Галина Ярославівна
Код ЄДРПОУ24626554
Дата реєстрації02.09.1996
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 24626554.

Керівником підприємства «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Стасишин Галина Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Козова, вул. Чалдаєва, 4.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах