ВІДЛУННЯ ВІЙНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
46016, м. Тернопіль, вул. Морозенка, 5, к. 50
Телефони
Керівник
Босий Володимир Семенович
Код ЄДРПОУ24627399
Дата реєстрації28.03.1997
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДЛУННЯ ВІЙНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДЛУННЯ ВІЙНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 24627399.

Керівником підприємства «ВІДЛУННЯ ВІЙНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Босий Володимир Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДЛУННЯ ВІЙНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Тернопіль, вул. Морозенка, 5, к. 50.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДЛУННЯ ВІЙНИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах