ЗБАРАЗЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
47302, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, м. Збараж, вул. Данила Галицького, 91
Телефони
Керівник, директор
Дир Ярослав Дмитрович
Бухгалтер
Хом’як Марія Ярославівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24627689
Кількість працівників6 чол.
Дата реєстрації01.10.2001
Дата оновлення17.02.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «ЗБАРАЗЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗБАРАЗЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24627689.

Керівником підприємства «ЗБАРАЗЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Дир Ярослав Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗБАРАЗЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, м. Збараж, вул. Данила Галицького, 91.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ЗБАРАЗЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах