ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ СЕЛА КОЛОДНЕ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, РО

Контакти

Юридична адреса
47335, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Колодне, вул. Франка, 42
Телефони
Керівник
Леськів Борис Миколайович
Код ЄДРПОУ24627933
Дата реєстрації25.08.1991
Дата оновлення23.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ СЕЛА КОЛОДНЕ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, РО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ СЕЛА КОЛОДНЕ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, РО» присвоєно код 24627933.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ СЕЛА КОЛОДНЕ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, РО» є Леськів Борис Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ СЕЛА КОЛОДНЕ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, РО» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Колодне, вул. Франка, 42.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ СЕЛА КОЛОДНЕ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, РО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах