ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ”РОСИНКА” БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Контакти

Юридична адреса
47506, Тернопільська обл., м. Бережани, с. Рай, вул. Раївська
Керівник
Клецор Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ24629116
Дата реєстрації17.05.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ”РОСИНКА” БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ”РОСИНКА” БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» присвоєно код 24629116.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ”РОСИНКА” БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» є Клецор Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ”РОСИНКА” БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» — Тернопільська обл., м. Бережани, с. Рай, вул. Раївська.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ”РОСИНКА” БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах