БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Бандери, 2
Телефони
Керівник
Головацька Галина Львівна
Код ЄДРПОУ24629398
Дата реєстрації14.05.1994
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24629398.

Керівником підприємства «БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Головацька Галина Львівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Бандери, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах