РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА” ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА БОЛЯЗУБИ” ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
47335, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Болязуби
Телефони
Керівник
Ребеза Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ24629626
Дата реєстрації26.12.1991
Дата оновлення07.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА” ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА БОЛЯЗУБИ” ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА” ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА БОЛЯЗУБИ” ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 24629626.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА” ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА БОЛЯЗУБИ” ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ» є Ребеза Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА” ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА БОЛЯЗУБИ” ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Болязуби.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА” ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА БОЛЯЗУБИ” ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах