МІСЦЕВА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА ЗАРУДДЯ

Контакти

Юридична адреса
47333, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Заруддя
Телефони
Керівник
Качечка Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ24629642
Дата реєстрації26.12.1991
Дата оновлення23.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МІСЦЕВА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА ЗАРУДДЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЦЕВА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА ЗАРУДДЯ» присвоєно код 24629642.

Керівником підприємства «МІСЦЕВА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА ЗАРУДДЯ» є Качечка Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЦЕВА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА ЗАРУДДЯ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Заруддя.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МІСЦЕВА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛА ЗАРУДДЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах