ЛІТОВИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
47112, Тернопільська обл., Шумський р-н, с. Літовище
Телефони
Керівник
Морозов Володимир Олексійович
Код ЄДРПОУ24630912
Дата реєстрації20.11.1996
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЛІТОВИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІТОВИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24630912.

Керівником підприємства «ЛІТОВИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Морозов Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІТОВИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Шумський р-н, с. Літовище.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЛІТОВИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах