ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО

Контакти

Юридична адреса
46000, м. Тернопіль, просп. Злуки, 14
Телефони
Керівник
Козій Іван Корнелійович
Код ЄДРПОУ24631308
Дата реєстрації19.02.1996
Дата оновлення24.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» присвоєно код 24631308.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» є Козій Іван Корнелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» — м. Тернопіль, просп. Злуки, 14.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІВАНА БОГОСЛОВА М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах