РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЗВИНЯЦЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УАПЦ

Контакти

Юридична адреса
48650, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Дзвиняч
Телефони
Керівник
Вирозуб Василь Гаврилович
Код ЄДРПОУ24632392
Дата реєстрації12.11.1991
Дата оновлення18.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЗВИНЯЦЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УАПЦ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЗВИНЯЦЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УАПЦ» присвоєно код 24632392.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЗВИНЯЦЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УАПЦ» є Вирозуб Василь Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЗВИНЯЦЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УАПЦ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Дзвиняч.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЗВИНЯЦЬКА ПАРАФІЯ ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УАПЦ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах