СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛАНОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
47400, Тернопільська обл., Кременецький р-н, м. Ланівці, вул. Незалежності, 19
Телефони
Керівник
Бельма Тетяна Василівна
Код ЄДРПОУ24634883
Дата реєстрації01.04.1996
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛАНОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛАНОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 24634883.

Керівником підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛАНОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» є Бельма Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛАНОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — Тернопільська обл., Кременецький р-н, м. Ланівці, вул. Незалежності, 19.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛАНОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах