СЕЛА ВЕРБОВЕЦЬ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РО

Контакти

Юридична адреса
47430, Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Вербовець, вул. Лисенка, 9
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Плисюк Микола Миколайович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24635006
Дата реєстрації19.02.1993
Дата оновлення25.10.2022
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «СЕЛА ВЕРБОВЕЦЬ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛА ВЕРБОВЕЦЬ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РО» присвоєно код 24635006.

Керівником підприємства «СЕЛА ВЕРБОВЕЦЬ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РО» є Плисюк Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛА ВЕРБОВЕЦЬ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РО» — Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Вербовець, вул. Лисенка, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «СЕЛА ВЕРБОВЕЦЬ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, РО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах