РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСРЕБРЯНИКІВ КУЗЬМИ І ДЕМ’ЯНА” ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. РИДОДУБИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ”

Контакти

Юридична адреса
48514, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Ридодуби
Телефони
Керівник
Кравчук Михайло Дмитрович
Код ЄДРПОУ24635476
Дата реєстрації24.09.1991
Дата оновлення23.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСРЕБРЯНИКІВ КУЗЬМИ І ДЕМ’ЯНА” ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. РИДОДУБИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСРЕБРЯНИКІВ КУЗЬМИ І ДЕМ’ЯНА” ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. РИДОДУБИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ”» присвоєно код 24635476.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСРЕБРЯНИКІВ КУЗЬМИ І ДЕМ’ЯНА” ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. РИДОДУБИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ”» є Кравчук Михайло Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСРЕБРЯНИКІВ КУЗЬМИ І ДЕМ’ЯНА” ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. РИДОДУБИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ”» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Ридодуби.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСРЕБРЯНИКІВ КУЗЬМИ І ДЕМ’ЯНА” ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ С. РИДОДУБИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах