РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА” СЕЛА СТАРИЙ НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”

Контакти

Юридична адреса
48252, Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Старий Нижбірок
Керівник
Юськів Андрій Ярославович
Код ЄДРПОУ24635973
Дата реєстрації09.07.1992
Дата оновлення25.10.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА” СЕЛА СТАРИЙ НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА” СЕЛА СТАРИЙ НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”» присвоєно код 24635973.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА” СЕЛА СТАРИЙ НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”» є Юськів Андрій Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА” СЕЛА СТАРИЙ НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”» — Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Старий Нижбірок.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА” СЕЛА СТАРИЙ НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах