ТЕРНОПІЛЬСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ, ТОВАРНА БІРЖА

Контакти

Юридична адреса
46001, м. Тернопіль, вул. Франка, 19, к. 6
Телефони
Керівник
Сеньків Олександра Ігорівна
Код ЄДРПОУ24636004
Дата реєстрації13.10.1997
Дата оновлення26.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТЕРНОПІЛЬСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ, ТОВАРНА БІРЖА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРНОПІЛЬСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ, ТОВАРНА БІРЖА» присвоєно код 24636004.

Керівником підприємства «ТЕРНОПІЛЬСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ, ТОВАРНА БІРЖА» є Сеньків Олександра Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРНОПІЛЬСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ, ТОВАРНА БІРЖА» — м. Тернопіль, вул. Франка, 19, к. 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТЕРНОПІЛЬСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ, ТОВАРНА БІРЖА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах