ПІДВОЛОЧИСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
47800, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Підволочиськ, вул. Мстислава, 1, к. 3
Телефони
Керівник
Шпікула Маріан Васильович
Код ЄДРПОУ24637877
Дата реєстрації19.11.1997
Дата оновлення26.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПІДВОЛОЧИСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДВОЛОЧИСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 24637877.

Керівником підприємства «ПІДВОЛОЧИСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» є Шпікула Маріан Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДВОЛОЧИСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Підволочиськ, вул. Мстислава, 1, к. 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПІДВОЛОЧИСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах