АЛЕКАТ, ПРИВАТНЕ ПДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Урицького, 90, к. 20
Телефони
Керівник
Хараман Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ24642177
Дата реєстрації28.11.1996
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АЛЕКАТ, ПРИВАТНЕ ПДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЕКАТ, ПРИВАТНЕ ПДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24642177.

Керівником підприємства «АЛЕКАТ, ПРИВАТНЕ ПДПРИЄМСТВО» є Хараман Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЕКАТ, ПРИВАТНЕ ПДПРИЄМСТВО» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Урицького, 90, к. 20.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АЛЕКАТ, ПРИВАТНЕ ПДПРИЄМСТВО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах