БУДСПЕЦСЕРВІС (ГРИШКО В. Г. І ШУЛЬГАН М. Я. ), ПОВНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
04655, м. Київ, вул. Новоконстянтинівська, 4А
Телефони
Керівник, директор
Гришко Володимир Григорович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24642855
Дата реєстрації04.12.1996
Дата оновлення26.08.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «БУДСПЕЦСЕРВІС (ГРИШКО В. Г. І ШУЛЬГАН М. Я. ), ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДСПЕЦСЕРВІС (ГРИШКО В. Г. І ШУЛЬГАН М. Я. ), ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24642855.

Керівником підприємства «БУДСПЕЦСЕРВІС (ГРИШКО В. Г. І ШУЛЬГАН М. Я. ), ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» є Гришко Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДСПЕЦСЕРВІС (ГРИШКО В. Г. І ШУЛЬГАН М. Я. ), ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» — м. Київ, вул. Новоконстянтинівська, 4А.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БУДСПЕЦСЕРВІС (ГРИШКО В. Г. І ШУЛЬГАН М. Я. ), ПОВНЕ ТОВАРИСТВО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах