РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”

Контакти

Юридична адреса
85200, Донецька обл., м. Торецьк, пров. Новий, 5
Телефони
Керівник
Ларкін Дан Августович
Код ЄДРПОУ24645204
Дата реєстрації26.12.1996
Дата оновлення25.10.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» присвоєно код 24645204.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» є Ларкін Дан Августович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» — Донецька обл., м. Торецьк, пров. Новий, 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах