ЛАНДШАФТНИЙ, АВТОГАРАЖНИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
87502, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Пашковського, 44а
Телефони
Керівник
Керімов Каміль Джемійович
Код ЄДРПОУ24646422
Дата реєстрації12.12.1996
Дата оновлення20.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЛАНДШАФТНИЙ, АВТОГАРАЖНИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАНДШАФТНИЙ, АВТОГАРАЖНИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24646422.

Керівником підприємства «ЛАНДШАФТНИЙ, АВТОГАРАЖНИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Керімов Каміль Джемійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАНДШАФТНИЙ, АВТОГАРАЖНИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Пашковського, 44а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЛАНДШАФТНИЙ, АВТОГАРАЖНИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах