ДЄТКА, ЕКОЛОГІЧНИЙ КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ, ГО

Контакти

Юридична адреса
85300, Донецька обл., м. Покровськ, вул. ПОПОВА, СТАДІОН ”ЛОКОМОТИВ”
Керівник
Переяслов Віктор Михайлович
Код ЄДРПОУ24647858
Дата реєстрації14.10.2003
Дата оновлення18.08.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДЄТКА, ЕКОЛОГІЧНИЙ КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЄТКА, ЕКОЛОГІЧНИЙ КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ, ГО» присвоєно код 24647858.

Керівником підприємства «ДЄТКА, ЕКОЛОГІЧНИЙ КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ, ГО» є Переяслов Віктор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЄТКА, ЕКОЛОГІЧНИЙ КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ, ГО» — Донецька обл., м. Покровськ, вул. ПОПОВА, СТАДІОН ”ЛОКОМОТИВ”.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДЄТКА, ЕКОЛОГІЧНИЙ КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах