КРАМАТОРСЬКА ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ” В ФОРМІ КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Марата, 15
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Тушева Антоніна Миколаївна
Бухгалтер
Бородай Людмила Панасівна
Кількість працівників25 чол.
Код ЄДРПОУ24647953
Дата реєстрації07.07.1997
Дата оновлення18.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КРАМАТОРСЬКА ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ” В ФОРМІ КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАМАТОРСЬКА ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ” В ФОРМІ КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 24647953.

Керівником підприємства «КРАМАТОРСЬКА ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ” В ФОРМІ КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Тушева Антоніна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАМАТОРСЬКА ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ” В ФОРМІ КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Марата, 15.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КРАМАТОРСЬКА ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНА ГІМНАЗІЯ” В ФОРМІ КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах