МИР, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ВИКУПЛЕНИХ КВАРТИР

Контакти

Юридична адреса
85400, Донецька обл., м. Селидове, вул. Нагорна, 41
Телефони
Керівник
Кондрасюк Ніна Володимирівна
Код ЄДРПОУ24657874
Дата реєстрації19.02.1996
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МИР, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ВИКУПЛЕНИХ КВАРТИР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИР, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ВИКУПЛЕНИХ КВАРТИР» присвоєно код 24657874.

Керівником підприємства «МИР, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ВИКУПЛЕНИХ КВАРТИР» є Кондрасюк Ніна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИР, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ВИКУПЛЕНИХ КВАРТИР» — Донецька обл., м. Селидове, вул. Нагорна, 41.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МИР, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ВИКУПЛЕНИХ КВАРТИР» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах