ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРАНІВ ЧОРНОБИЛЯ

Контакти

Юридична адреса
61098, м. Харків, вул. Холодногірська, 10, к. 3
Телефони
Керівник
Проскурін Володимир Станіславович
Код ЄДРПОУ24660675
Дата реєстрації04.02.1997
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРАНІВ ЧОРНОБИЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРАНІВ ЧОРНОБИЛЯ» присвоєно код 24660675.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРАНІВ ЧОРНОБИЛЯ» є Проскурін Володимир Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРАНІВ ЧОРНОБИЛЯ» — м. Харків, вул. Холодногірська, 10, к. 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРАНІВ ЧОРНОБИЛЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах