ЧОРНОБИЛЕЦЬ-1, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
61176, м. Харків, вул. Сонячна, 2
Керівник
Попова Зоя Вікторівна
Код ЄДРПОУ24664383
Дата реєстрації18.02.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЧОРНОБИЛЕЦЬ-1, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНОБИЛЕЦЬ-1, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24664383.

Керівником підприємства «ЧОРНОБИЛЕЦЬ-1, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Попова Зоя Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНОБИЛЕЦЬ-1, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Харків, вул. Сонячна, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЧОРНОБИЛЕЦЬ-1, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах