ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ”ДЕКОР” (ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН)

Контакти

Юридична адреса
61170, м. Харків, вул. Грицевця, 20б, к. 65
Керівник
Гарманов Сергій Анатолійович
Код ЄДРПОУ24669417
Дата реєстрації24.03.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ”ДЕКОР” (ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ”ДЕКОР” (ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН)» присвоєно код 24669417.

Керівником підприємства «ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ”ДЕКОР” (ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН)» є Гарманов Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ”ДЕКОР” (ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН)» — м. Харків, вул. Грицевця, 20б, к. 65.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ”ДЕКОР” (ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН)» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах