СХІД, ТОРГОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61082, м. Харків, просп. Московський, 142
Керівник
Мікова Яна Сергіївна
Кількість працівників4 чол.
Код ЄДРПОУ24670320
Дата реєстрації01.04.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СХІД, ТОРГОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СХІД, ТОРГОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 24670320.

Керівником підприємства «СХІД, ТОРГОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Мікова Яна Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СХІД, ТОРГОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Харків, просп. Московський, 142.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СХІД, ТОРГОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах