ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА

Контакти

Юридична адреса
61007, м. Харків, вул. Другої П’ятирічки, 20/8
Керівник
Донченко Галина Олександрівна
Код ЄДРПОУ24674772
Дата реєстрації16.04.1997
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» присвоєно код 24674772.

Керівником підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» є Донченко Галина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» — м. Харків, вул. Другої П’ятирічки, 20/8.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах