КАТЕРИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
64662, Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка, вул. Шкільна, 16
Керівник
Шукалюков Юрій Львович
Код ЄДРПОУ24676067
Дата реєстрації15.12.1994
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КАТЕРИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАТЕРИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24676067.

Керівником підприємства «КАТЕРИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Шукалюков Юрій Львович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАТЕРИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка, вул. Шкільна, 16.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КАТЕРИНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах