ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЮСШ ”СПАРТАНЕЦЬ” ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
64621, Харківська обл., Лозівський р-н, смт. Краснопавлівка, Мікрорайон. БК ”ДНІПРО”
Керівник
Інкін Максим Валерійович
Код ЄДРПОУ24676133
Дата реєстрації21.03.1995
Дата оновлення28.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЮСШ ”СПАРТАНЕЦЬ” ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЮСШ ”СПАРТАНЕЦЬ” ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24676133.

Керівником підприємства «ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЮСШ ”СПАРТАНЕЦЬ” ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Інкін Максим Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЮСШ ”СПАРТАНЕЦЬ” ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Харківська обл., Лозівський р-н, смт. Краснопавлівка, Мікрорайон. БК ”ДНІПРО”.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЮСШ ”СПАРТАНЕЦЬ” ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах